Hakkımızda

BASEK (BATI ANADOLU SAĞLIK EĞİTİM KURUMLARI)

BASEK, uzmanlık alanı sadece insana hizmet olan, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında; Eğitim, Turizm ve Gıda alanlarında başarılı faaliyet gösteren, yeni nesil Sağlık Eğitim Organizasyonudur.
Sağlıktan eğitime tüm birimlerimizi, ticari ve sosyal tüm faaliyetlerimizi GÜRBÜZ HOLDİNG yapısı altında bir araya getirdik.

Sağlık çatısı altında, Batı Anadolu Central Hospital, Mersinli Batı Anadolu Cerrahi Tıp Merkezi ve Batı Anadolu OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) hizmetlerini sunmaktadır.  

Batı Anadolu OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) kurumsal hizmette, tüm işletmelerin işyeri sağlık güvenlik hizmeti ve eğitimlerini, Bireysel hizmette, sağlık raporu, işe giriş raporu, ağır ve tehlikeli işler raporu, portör raporlarını vermektedir.
Batı Anadolu Central Hospital, Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı bilimsel tıp dergilerinde 2003-2006 yıllarında en fazla bilimsel yayın yapan özel bir hastanedir.   

Eğitim çatısı altında, Mersinli, Bornova ve Salihli olmak üzere 3 kampüsümüz faaliyet göstermekte olup okullarımızın bünyesinde;

Batı Anadolu Koleji Anaokulu,İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi, Fen Lisesi,

Mesleki Teknik Anadolu liselerimizde, Havacılık, Raylı Sistemler, Veteriner Teknisyenliği, Bilişim, Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık,

Sağlık hizmetlerinde ise; Hemşire yardımcılığı, Ebe yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri bölümleri yer almaktadır.

 

Mesleki Teknik Eğitimde Uluslararasılaşma çalışmalarımız kapsamında Almanya Grundıg Akademie ile işbirliği protokolü imzalanmış olup, programların akreditasyonu ve karşılıklı staj çalışmaları 2020-2021 eğitim-öğretim yılında başlayacaktır.

 

Turizm çatısı altında, İzmir- Çeşme-Çiftlikköy’de Central Park Otel Turizm hizmeti sunmakta ve sağlık kuruluşları ile birlikte sağlık turizmi alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Gıda sektörü çatısı altında, Gediz Kaynak Suları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöründe güvenilir bir marka olan ve Türkiye genelinde ağırlıklı olarak büyük marketlerde, Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında satışı gerçekleştirilen Dr. Selendi Doğal Maden Suyu ve Sodamax meyve aromalı maden suları üretilmektedir.

Gürbüz Sağlık Eğitim Vakfı (GÜRVAK), tüm birimlerimizin desteğiyle bilimsel araştırmalara katkı sağlama, öğrencilerimize eğitim bursu, destek ve halkımıza hizmet vermek adına kurulan bir vakıftır.

Çalışmalarımızın amacı; hizmet verdiği kişi ve kuruluşların maksimum memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla düzenli olarak Hizmet Memnuniyet Endeksi Çalışmaları yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlar, dışarıdaki gönül elçilerimiz ve kendi çevrelerinde bizim temsilcilerimizdir. Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları personelinin her biri birer halkla ilişkiler uzmanıdır. Sağlık, sevgi, bilgi ve güvenle kazanılır. Halkımıza sunduğumuz sağlık hizmeti uluslararası bir kurum (URS) tarafından ISO 9001-2000 kalite belgesi verilerek her yıl denetlenmektedir. BASEK, devletimize ve milletimize karşı sorumluluğunun bilincindedir. Tüm kuruluşlarımız altın madalyalarla ve sayısız takdirnamelerle sevgiden evrensel bilgiye ulaşmak için canla başla çalışıyoruz.

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?