Kayıt Ücret Bilgileri

ÜCRETLENDİRME, TEŞVİK, BURS VE DİĞER DESTEKLER

1. Akademik Başarı Bursu: Kurumumuzun yapmış olduğu bursluluk sınavı sonucunda başarılı olan öğrencilere ve ortaokul başarı puanları 90 ve üzeri olan öğrencilere belirli oranda verilen burstur.

2. Yetenek Bursu: Yurt içi ve yurt dışında spor alanında ve sanat alanında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere belirli oranlarda verilen burstur.

3. GÜRVAK Bursu: Başarılı ve yetenekli öğrencilere vakıf tarafından verilen 4.000 TL ye kadar geri ödemesiz burstur. *Devlet destek bursu alan öğrenciler bu burstan yararlanamaz. 

4. GÜRVAK Eğitim Kredisi: Devlet teşviği verilmeyen bölümlerde, öğrencinin yetenek ve başarı derecesine ve ailesinin sosyoekonomik düzeyi oranında 4.000 TL’ye kadar eğitim kredisi verilmektedir. GÜRVAK Eğitim Kredisi alan Öğrenci, mezun olup işe girdikten sonra faizsiz olarak taksitler halinde geri ödeyecektir. 

5. Devlet Teşviği: Sadece belirli alanlarda okula verilen eğitim teşvik ücretidir. Teşvikli alana kayıt yaptıran her öğrenci bu teşvikten faydalanır. 

6. İş Garantili Bölümler: Her bölüm için kısıtlı oranda iş garantili kontenjanımız mevcuttur. Bu kontenjandan yararlanan öğrenciler, mezun olduktan sonra Gürbüz Holding bünyesindeki işletme, hastane, otel ve fabrikalarla, işbirliği protokolü imzalanan işletmelerde  SGK’lı olarak, işe başlayacaktır. 

7. Yatılı Öğrenciler İçin Yurt Bedeli: 7200TL/yıllık:  4 kişilik odada tek kişinin ödeyeceği miktardır. Tek kişilik ve iki kişilik odalarımız da mevcuttur.

8. Tam Burslu Öğrenci Kabulü: Okul eğitim komisyonunun belirlediği şartlarda, ulusal ve uluslararası yarışmalarda bilim, teknik, sanat ve spor alanlarında derece almış ya da MEB sınavlarında akademik başarısı olan öğrencilerden ilk yıl tam burslu olarak eğitim-öğretim ücreti alınmaz. Disiplin cezası almamak ve başarı şartı ile tam bursluluk eğitim süresi boyunca her yıl devam eder. **Tam burslu öğrencilerden eğitim ücreti alınmayacak ancak kıyafet, yemek ve kitap vb giderler veli tarafından karşılanacaktır.

9. Ulaşım Giderleri: Servis kullanmak isteyen öğrencilerin servis bedeli okul açılışında sayı ve uzaklığa göre servis firması tarafından ayrıca belirlenmektedir.

10. Yemek Giderleri: Yemek ücreti, okul açılışında yemek firması tarafından belirlenmektedir.

ULUSLARARASI İŞ BİRLİKLERİMİZ

1- BASEK Batıanadolu Okullarının Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkeleri ile yaptığı protokollerle akredite olduğu eğitim kurumlarında uygulamalı staj imkanına sahip olan ve sertifika programlarına katılan öğrencilerimizin sertifikaları diplomaları ile beraber verilecektir. 

Aldıkları bu sertifika ile Almanya ve tüm Avrupa ülkelerinde iş bulma ve çalışma imkanına kavuşmuş olacaklardır.

ÜCRETİMİZ 

Veli tarafından öndenecek net ücret; öğrencinin seçeceği bölüme, başarı ve yetenek durumuna göre karşılıklı görüşmede belirlenecektir. 

 

Whatsapp Destek

Batıanadolu Okulları

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?